První dojmy z Lomboku

10.červenec 2018

V prvních chvílích na letišti bylo již patrné, že Lombok a Bali jsou dva jiné světy. Nejen, že je tu majorita jiného vyznání, navíc Lombok není zdaleka tolik turistický. Po ubytování se přímo ve škole u našeho hostitele jsme dostali vynikající večeři, vlastně každé jejich tradiční jídlo je vynikající . Děti, které tu učíme, jsou naprosto senzační, jak
mladší, tak i ti starší mají veliké nadšení do učení. Komunita zde je naprosto úžasná, stihli jsme už jednu návštěvu u bývalého studenta ERC,  kde jsme byli nádherně pohoštění. Také jsme stihli navštívit pláž Selong  Belanak, která je plná nadšených surfařů. Příští týden nás čeká návštěva  tradiční svatby, na kterou se velice těšíme. První dojmy jsou jen a jen pozitivní a my se nemůžeme dočkat na další skvělé zážitky.

Z Lomboku s láskou v srdíčku zdraví Natalie a Lukáš!

PŘIDEJ SE K NÁM

Líbí se vám tento kurz a chtěli byste se přihlásit jako dobrovolníci? Nebo nám přispějete na náš provoz.

NAPIŠ NÁM