Seznamte se s našimi novými dobrovolníky

“Ahote všichni,

my jsme nové dobrovolnice z České republiky – Ivana a Anna a na Lomboku budeme pobývat jako učitelky angličtiny pod záštitou neziskové organizace Škola v ráji.

My dvě se známe více jak 10 let skrz volejbal, který jsme obě hrály profesionálně. Obě jsme studovaly v Americe, kde jsme si mimo jiné zdokonalily angličtinu. To byl jeden z důvodů, proč jsme se přihlásily do programu – abychom sdílely náš čas a vědomosti s Indonéskými dětmi. Děti máme obě rády, rády s němi trávíme čas, učíme je novým dovednostem a vzájemně i my se od nich učíme novým věcem.

I když jsme předtím toho hodně nacestovaly, tato cesta na Lombok je naše první návštěva Asie. Indonésie, z toho co jsme zatím viděly, nám připadá jako velmi zajímavá a exotická země, kde každý ostrov má svá specifika. Co se nám na Lomboku líbí je, že není až tak turistický, že tady můžete poznat místní lidi a objevovat novou kulturu. Školu v ráji jsme si vybraly, protože se nám líbí jejich představa o dobrovolničení a celkově jejich osobní přístup.

Dobrovolničení na místě jako Lombok, všem dá zcelajistě nový náhled na život.”

Anna a Ivana

PŘIDEJ SE K NÁM

Líbí se vám tento kurz a chtěli byste se přihlásit jako dobrovolníci? Nebo nám přispějete na náš provoz.

NAPIŠ NÁM