Zemětřesení na Lomboku

10.srpen 2018

Člověk si doma zemětřesení zkrátka neumí představit. Taky jsme si myslely, že se prostě roztřesou talíře na stole a ze stěny spadne několik obrázků. Jakmile jsme se ale něčeho takového staly součástí, zjistily jsme, že skutečnost je úplně jiná. Samy jsme si zažily zemětřesení, jehož síla se sice rozhodně nedá srovnat s tou na severním Lomboku, ale stejně dobře víme, jak moc v takové situaci dokáže pomoci obyčejná deka, čaj nebo něco k snědku.

Proto jsme se rozhodly vyrazit do ulic a podpořit sbírku pro obyvatele nejvíce postižených oblastí. Každý, kdo mohl, příspěl, a to nejen penězi, ale třeba i trochou rýže nebo trochou oblečením. Štědrost místních nás neskutečně dojala, pomohli všichni, i ti, kteří sami nemají téměř nic.

Doufejme, že to nejhorší mají lidé na Lomboku za sebou, a že budoucnost vypadá mnohem jasněji.

Daniela & Katka

PŘIDEJ SE K NÁM

Líbí se vám tento kurz a chtěli byste se přihlásit jako dobrovolníci? Nebo nám přispějete na náš provoz.

NAPIŠ NÁM